Novinky

Květen 2020

Těší nás Váš zájem o tréninky agility, ale hlásíme opět full stav !!!! :-)


Květen 2019

Od dubna jsme přestěhovaní zpět na cvičáku, tedy jsme závislí na počasí. Tréninky probíhají ve středu a v pátek odpoledne (někdy do tmy) - vypisují se na měsíc dopředu, podle toho jak to časově vychází. Můžeme se pochlubit, že máme novou sadu skokových překážek! :-) Nováčky již bohužel z kapacitních důvodů nenabíráme, ale případní zájemci se můžou ozvat na mail agilitypetrvald@gmail.com (třeba se místečko uvolní). Sezóna v plném proudu a tak agillity zdar!

                                                                       


Říjen 2018

Léto je fuč! :-) Od pátku 26.10.2018 jsme na zimní období přestěhovaní do haly v Rychvaldu! :-) Tréninky v hale probíhají pouze každý pátek! Případné zájemce o agility nabíráme po návratu zpět na cvičák, tedy OD DUBNA 2019! info na mailu: agilitypetrvald@seznam.cz


Červen 2018

Přes léto dále trénujeme! VYPSÁNY tréninky na červenec/srpen. V době 16.8.-30.8.2018 NETRÉNUJEME, jsem na dovolené! :-)


Leden 2018

INFO pro zájemce o agility v Petřvaldě nebo pro ty co se chtějí přidat do našeho ,,Tricolori teamu" ! :-) NOVÉ ZÁJEMCE přijímáme od dubna 2018, jakmile se přestěhujeme zpět na cvičák. V případě zájmu pište na mail agilitypetrvald@seznam.cz. Nyní cvičíme v koňské hale v Rychvadě, kde je bohužel kapacita omezená - časová. Budeme se na Vás těšit!


1. 11.2017

Tricolori team se zúčastnil ukázek agility v Petřvaldě (sobota 14.10.2017). Tímto bych moc chtěla ještě jednou poděkovat všem zúčastněným! Děkuji jste nejlepší :-) Od listopadu do změny času (konec března 2018) jsme na zimní období přesunutí do haly v Rychvaldu. Tréninky budou probíhat každý pátek od cca 17.30 hod, aktuální info na mailu či FB.

 


22.9.2017

TRÉNINKY na měsíc ŘÍJEN jsou vypsány zde ! :-) Začít hlásit se můžete dnes - pátek od 20 hod, kdo se přihlásí dřív bude smazán ;-)Prosím hlaste se zatím jen každý 1x týdně! Jak budou volná místa pred vypsáním tréninku není problém se dohlásit :) ať se dostane na všechny ☺

V říjnu 1. týden NEtrénujeme jedeme fandit do Liberce na Mistrovství světa Agility. NOVINKA od 9.10.2017 trénujeme každé PONDĚLÍ A PÁTEK !!!! :-) Na tréninky jsou bohužel omezená místa - zmenšená kapacita, protože se nám dny zkracují.

Ukázky agility 14.10.2017 v Petřvaldě (budou cca 14-15 hod) platí, proto Vás prosím, kdo může ať se mi nahlásí. Děkuji všem za pomoc! 


23.8.2017

TRÉNINKY na měsíc ZÁŘÍ jsou vypsány! :-) Trénovat budeme pravidelně každý pátek, ale začínáme od poloviny září, protože jedeme na dovolenou. Hlásit se můžete již zde! Hlaste se prosím včas, ať můžeme případně ,,uspokojit" poptávku/nabídku. Pravděpodobně přidáme ještě jeden den v týdnu navíc, jen čekám na bližší info. Hned jak budu vědět více, tak Vás budu informovat. Těším se na Vás! :-)


20.7.2017

PŘEDBĚŽNÉ tréninky na měsíc SRPEN jsou vypsány! Členové se můžou hlásit již teď :-) Rubrika Agility Petřvald => Tréninky ,,Zbytek světa" se může přihlásit až podle volných místeček před konáním tréninku. Hlavní info o volných místech bude na facebooku. Bohužel tréninky nejsou ve ,,slíbené" pátky, ale od září se pokusím, aby tak zase bylo :-) Hold doba dovolených, stěhování, tak to jinak vymyslet bohužel nejde...Hlastě se, těšte se a kdyby něco tak pište :-)

AGILITY PETŘVALD - Tricolori team má své video! Shlédnout ho můžete zde :-)

                                                               


27.6.2017

Přidali jsme novou rubriku AGILITY PETŘVALD, kde najdete aktuální novinky, co se u nás v TRICOLORI TEAMU děje a přihlašování na tréninky! :-) Tréninky na červenec vypsány, budem se potkávat každý pátek. Jelikož se ke konci měsíce stěhujeme, tak může dojít pravděpodobně ke změnám, ale budu se snažit plán nenarušit :-) Pokud máte jakékoliv přání, dotazy, nápady tak pište na mailik agilitypetrvald@seznam.cz ! Brzy se můžet těšit na fotečky a videjko z prvního ,,zahajovacího tréninku" . Těším se na Vás a masírujte nožičky na další tréninky! :-)